محل تبلیغات شما

نیس خیلیم برام مهمه . یهو گفتم امروز چندمه ؟ نکنه یک ِ تیره ؟؟ نکنه ؟نکنه ؟؟؟ :)))

رفتم نگاه کردم دیدم نه ۳۰ خرداد ِ چ خوشال خوشال اومدم پست بذارم  ک ِ مبادا آرشیو ِ خرداد خالی بمونه :))

حالا اینو کسی میگه ک ِ همیشه اکتیو بوده یه بار سرش شولوغ بوده. ! من درین مورد سکوت می کنم

حالا همیشه هم وقتی خیلی درگیرم میگم هروقت سرم خلوت شد هر روز وبلاگ می نویسم ! هر روز ! بعد یه ندایی تو گوشم میگه نمیخواد تو ماهی ی ِبارتو بنویس ما راضیم

ولی حیف بود آرشیو ِ خرداد  پرحادثه ای چون امسال خالی بمونه ! حیــــف !

امتاحانا ب فشردگی ِ هرچه تمام تر آغاز و ب پایان رسید البته آثار ماتاخرش ک همانا نمرات باشد هنو کامل نیومده ! ب ِ عبارتی آنچه ک ِ ازشون واهمه دارم هنو

۹ تا درس  اختصاصی داشتم . هیچ کودوم از دوستام ب اندازه ای ک ب من فشار اومد بهشون فشار نیومد . اکثراً چون تعداد درسا کم بود و تعداد واحدها بیشتر برای هر درس یه روز دو روز وقت داشتن اون وخ من ازین امتحان نیومده با شب بیداری باید می شستم برا درس ِ بعدی . باز ازین طرف شب هم همه خواب ُ و من بیدار .  ب دلیل پاره ای مشکلات پیش آمده! نمی تونستم وقتی همه خوابن برق روشن کنم درُ باز می کردم نور میومد . دقیقا تو سالن تنها کسایی ک ِ رفت و آمد می کردن همکلاسی های من بودن ! باز اونا دو سه ساعت می خوابیدن ولی منی ک در طول ترم لای کتاب رو باز نکرده بودم ُ کُندم پیش می رم خواب حــــرام !  وقتی هم ک ِ تموم می کردم میرفتم بخوابم با تموم خستگی و سردرد خواب ب ِ چشمم نمیومد . هشیار ِ هشیار

تو ی ِ امتاحانا هی هرشب می خواستم برم اتاق تی وی درس بخونم هی تصمیم می گرفتم نرم ! یکی دو بار ک ِ رفتم با دوستم تمرین کنیم آمار ُ اینا میگف تو چرا هر اتفاقی میوفته هر کی میاد تو برمیگردی ببینی کیه ! تی وی تا کانال رو عوض می کنن نگاه می کنم ببینم چیه ؟ یعنی دقیقا چیزی ک دوستم هست من دقیقاً برعکسش! گاهی ازش ایراد می گیرم ک ِ چقد تو توجهت ب ِ اطراف کمه !  هرچیزی ک ِ میشه میگه اههه تو چ دقتی داری من اصلا حواسم نبود ب فلان چیز فلان کار فلان رفتار فلان جا ! یعنی رو یه نقطه که متمرکز میشن آدای مترکز دیگه بقیه پر ! حالا من ازون ور ِ بوم افتادم !هرچقدر ک ِ اون سر ِ درس تمرکز داره من اصلاً ! یعنی حواسم ب ِ کجاها ک ِ میره ها . ی ِ چن باری رفتم تو راهرو درس بخونم یعنی فصلی  که من می تونستم تو ده دقیقه تموم کنم یک ساعت طول کشید ! پرنده هم پر نمیزد تو راهرو ! تنها چشم اندازی ک ِ من می تونستم داشتم باشم یک عدد سطل آشغال بود که من داشتم به جریان بازیافتش فک می کردم  

این عدم تمرکز سه حالت می تونه داشته باشه دیگه ؟ یا اسکیزوفرنم یا فوضولم یا زیادی خلاقم

ولی خداییش دیگه اواخر ِ امتاحانات واقعا کم آورده بودم . ی ِ روز صبح قبل امتحان نظریه ک ِ پاشدم همون دوست ِ متمرکزم رو دیدم  تو راهرو  گف من دیگه کم اوردمممم   دلم میخواد گریه کنممممم گفتم منمممم ! من دچار از خودبیگانگی شدم ( نظریه مارکس )  دنیا برای من هم چون قفس آهنین شده (طبق گفته ی وبر )  اونم داد میزد منمممم من یک انسان ِ از خود بیگانه م من یک انسان ِ از خود بیگانه م =))) ۲ تا خل ُ چل شفت ُ شول :))

ولی بالاخره هرطور ک بود هرچقدر هم ک ِ آشگال بود بالاخره تموم شد ! خوشم میاد دماغی از خیلی ها سوخت ! دانشگاه رو تعطیل کردین ! اینم نتیجه ش !  بازم سکیوت ! :| :دی

پ.ن : خلاصه ی خرداد ماه :

پ.ن : کلی کتاب ِ نخونده دارم کلی ! فک کنم اگه برنامه ریزی کنم هر ۳ روز یک کتاب شــــاید تموم شه !

پ.ن : وسایلم از تهران اومد . فک کنم جا ب جا کردن ِ اونا هم ی یک هفته ای طول بکشه ! اندازه یه وانت وسیله س  کجا می خوام جاشون بدم الله اعلم

به جمع مردم ِ تنها خوش آمدی

پاییز ِ نود و هشت دوست داشتنی به جز آذر

حرفامو به من پس بدید !!

ِ ,ک ,تو ,ب ,هم ,کنم ,ک ِ ,ب ِ ,پ ن ,تو راهرو ,می کردم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وطن سروده های کودکانه کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد