محل تبلیغات شما

این ساعت از روز که خواب درست حسابی داشتم و کارامو کردم و ناهار خوردم و همه چیز رو سروسامون دادم و از سکوت خونه لذت میبرم جز طلایی ترین ساعات روزمه ! انتخاب می کنم که امروز بنا به مود ِ روزم چیکار کنم . من نمی تونم برای کل هفته م برنامه بریزم یا حتی شب قبل . کلا میونه ای با برنامه ریزی ندارم و اسمش که میاد یاد دفتر ِ نچسب ِبرنامه ریزی کنکور میوفتم و حالم بد میشه کلا! 

چند روزیه تو مود نوشتنم و دارم سفرنامه می نویسم . پاییزی که گذشت از باکیفیت ترین پاییزهای عمرم بود. چند تا سفر بدون برنامه رفتم و این برای من ِ عشق سفر خیلی هیجان انگیز بود . اینه که دارم می نویسمشون تا همیشه یادم بمونه این پاییز ِ نود و هشت دوست داشتنی به جز آذر رو !  

حالا چرا به جز آذر؟

ازونجایی که کمتر لپ تاپ رو روشن می کنم و دست به گوشی ام بیشتر ، توی تلگرام یک کانال تک نفره زدم و اونجا خود نویسم و خودخوانم! وقتی شروع به نوشتن کردم اون اتفاقات افتاد و نت ها قطع شد و خاطراتم به نیمه نرسیده خاک خورد . نت ها که وصل شد من گوشی نداشتم . چون تو یه روز بارانی ! وقتی داشتم از دعوای سگ ها تو کوچه فیلم میگرفتم گوشیم همینجور الکی الکی درحالیکه در سلامت کامل بود سکته مغزی کرد! 

حدود یک ماهی گوشی قدیمی رو داشتم که بعد سه چهار سال همین که میتونستی باهاش یه سرچ ساده بزنی و یه سر به اینستاگرام بزنی خودش کلی بود دیگه پیشنهادات بیشتر توهین به محضر استاد پیشکسوت بود ! خلاصه که تو این مدت تو افسرذگی ِ فقدان ِ گوشی میسوختم و می ساختم . 

بعد ِ اون تو فکر ِ خرید ِ گوشی جدید بودم که بابا با اصرار گوشی سکته کرده -که به گفته ی تعمیر موبایلی ها تبدیل به گوشی بازیافتی شده بود -رو به آشنایی که کار تعمیرات گوشی بلد بود سپرد و ایشون به مبلغ نزدیک دو ملیون گوشی رو احیا کرد . حالا خود گوشی رو چند خریده بودیم ؟یک ملیون و هشتصد !!! (سال نود و پنج البته )

از این ها بگذریم خواستم بگم که با درست شدن گوشی دوباره سفرنامه نویسی رو با قدرت شروع کردم ولی اینکه فک میکنم اینقدر بنویسم و یهو دیگه نتونم بهشون دسترسی داشته باشم خیلی حس بدیه . از طرفی جایگزینی براش ندارم و هرچی فکر میکنم کجا بنویسم که هم مطمئن باشم که همیشه بهش دسترسی دارم و هم از طرفی برام راحت باشه چیزی به ذهنم نمیرسه.

فک میکنم گزینه ای امن تر از کاغذ وجود نداشته باشه که تا آتیشش نزنی از بین نمیره حتی اگه خوردش هم کنی باز میتونی بهم بچسبونیش!!

به جمع مردم ِ تنها خوش آمدی

پاییز ِ نود و هشت دوست داشتنی به جز آذر

حرفامو به من پس بدید !!

گوشی ,رو ,تو ,ها ,میکنم ,کنم ,به جز ,نود و ,داشتنی به ,و هشت دوست ,هشت دوست داشتنی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داستان های ایرانی پرسش مهر رئیس جمهور98